Заказать звонок
в корзину
Корзина покупок
 

Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см

Подарено за месяц:
- 0 - шт.

Информация

Бесплатная доставка интернет-магазин Diagonal Доставка по Киеву и Украине от 55 грн.
Наложенный платеж, оплата при получении Наложенный платеж! (Возможность оплаты при получении заказа на отделении транспортной компании)
Возможность оформить заказ 24 часа в судки 7 дней в неделю Мы работаем для вас!
Лучшая цена на шахматы в Украине Наши цены лучше скидок!
Отзывов: 0
Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см
Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см Шахматы греко-римские в деревянном футляре Коричневые 28x28 см
Код товара: 70351
Производитель: Manopoulos
Наличие: Нет в наличии
Количество:
Цена: 6 520 грн.

Характеристики шахів:

  • Розмір дошки: 28х28 см
  • Матеріал: натуральне дерево, Бук, Береза, метал
  • Колір: коричневий (червоний)
  • Вага: 2,9 кг

Якщо ви хочете купити унікальні та історично значущі шахи, шахи Manopoulos греко-римського періоду безумовно варті уваги. Цей чудово виготовлений набір натхненний класичним стилем Стародавньої Греції та Риму та містить високодеталізовані фігури, які неодмінно вразять будь-якого ентузіаста шахів.

Кожна деталь у наборі виготовлена вручну з міцної латуні та покрита красивою патиною, що надає їй автентичного, зістареного вигляду. Сама шахівниця виготовлена з високоякісної деревини та має класичний греко-римський дизайн, який ідеально доповнює стиль фігур.

Однією з видатних особливостей цього набору є рівень деталізації кожної окремої частини. Пішаки, наприклад, створені за зразком римських легіонерів, укомплектовані шоломами, щитами та мечами. Єпископи, з іншого боку, створені за зразком грецьких філософів, мають розвіяні мантії та складні риси обличчя.

Незважаючи на давнє натхнення, набір Chess Manopoulos греко-римського періоду створений для сучасної гри. Фігури зважені та повстяні, щоб забезпечити плавну та стабільну гру, а дошка стандартного розміру підходить для турнірної гри.

Загалом, якщо ви шукаєте шаховий набір, який є водночас красивим та історично значущим, шахи Манопулоса греко-римського періоду однозначно варті уваги. Завдяки своєму унікальному стилю та уважності до деталей, він обов’язково стане видатним доповненням до будь-якої колекції.

Характеристики
Количество игроков 2 игрока
Возраст 15-100 лет
Материал фигур Цинковый сплав
Размер доски 28х28 см
Производитель Manopoulos (Греция)
Оставить отзыв
Плохо            Хорошо
Отправить
Вы смотрели